top of page

Masaże

Wszystkie masaże dostępne dla jednej osoby oraz dla dwojga

relaksacyjny

Idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne – wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie całego ciała sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.

czas trwania 60 lub 90 minut

37.png
38.png

klasyczny

Masaż klasyczny to najpopularniejsza forma masażu. Stosuje się w nim różne techniki (głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wibracje) wykorzystujące siłę nacisku na mięśnie, przy użyciu dłoni, przedramion oraz łokci. Masażysta dostosowuje siłę nacisku do potrzeb i preferencji osoby masowanej. Polecany każdemu, kto odczuwa napięcie mięśniowe, bóle pleców i innych części ciała.

czas trwania 60 lub 90 minut

Kobido

Masaż Kobido, inaczej nazywany niechirurgicznym liftingiem twarzy, jest to intensywny masaż twarzy, szyi i dekoltu, który pochodzi z Japonii. Kobido oznacza „stary sposób na piękno”, jego celem jest głębokie odżywienie skóry, rozluźnienie mięśni i powięzi, pobudzenie skóry do produkcji kolagenu i elastyny oraz relaks.

czas trwania 90 minut

36.png
35.png

gorącymi kamieniami

Masaż kamieniami wulkanicznymi, który owocuje przepływem pozytywnej energii. Wskazany jest dla każdego, kto potrzebuje wyciszenia, głębokiego relaksu i odprężenia. Działanie relaksacyjne masażu oparte jest przede wszystkim na dotyku i wyższej temperaturze. Poza tym ciepło i zimno wykazują dodatkowe działania: pobudzanie krążenia, niwelowanie napięć mięśniowych i emocjonalnych, działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe, odżywienie i dotlenienie skóry, zwiększenie głębokości oddechu.

czas trwania 90 minut

gorącą czekoladą

Daje niebywały efekt ciepła, rozgrzewając ciało i pobudzając zmysły, sprawia, że wydzielają się endorfiny czyli tzw. hormony szczęścia. Czekolada ma silne właściwości odżywcze, pobudza mikrokrążenie i ujędrnia ciało oraz wspomaga odchudzanie. Masaż czekoladowy to sama przyjemność, pomaga zredukować stres w organizmie. Zabieg działa pozytywnie na skórę, gdyż odżywia ją i nawilża, dodatkowo działa pobudzająco na zmysły, co razem tworzy idealne połączenie słodkiego relaksu. Przed masażem wykonywany jest peeling całego ciała.

czas trwania 90 minut

39.png
40.png

świecą

Masaż świecą to klasyczny masaż relaksacyjny z wykorzystaniem specjalnej świecy do masażu. Ten zabieg jest w pełni bezpieczny dla skóry oraz niezwykle kojący dla nerwów. Masaż świecą na długo wprowadza nas w stan relaksu i rozluźnienia.

czas trwania 90 minut

bottom of page