top of page

Seanse

Rozgrzewające, relaksujące, prozdrowotne.

Sauna sucha fińska

Sauna sucha umożliwia pozbycie się skutków przemęczenia, usunięcie toksyn z organizmu oraz głęboki relaks. Dzięki wizycie w SPA poprawia się równiż krązenie krwi. Sauna sucha fińska to pomieszczenie gdzie temperatura wewnątrz sięga do 95 stopni przy wilgotności powietrza ok. 10%. Temperaturę taką osiąga się poprzez polewanie wodą gorących kamieni w piecu. Z sauny korzystamy nago, siedząc na ręczniku. Podczas seansu posiadacie Państwo saunę na wyłączność za zamkniętymi drzwiami gabinetu co zapewnia całkowitą prywatność.

1665318804041.jpg
D12A0952.JPG

Sauna INFRARED

Sauna na podczerwień to doskonały wybór dla osób z przeciwwskazaniami do korzystania z saun tradycyjnych, wysokotemperaturowych, o wysokiej wilgotności. Podobnie jak sauna tradycyjna, sauna INFRARED oddziałuje ciepłem, lecz wykorzystywana w niej energia podczerwieni ogrzewa bezpośrednio ciało, a nie powietrze w pomieszczeniu. Dzięki temu aż 80% energii przenika w głąb naszego organizmu, dając satysfakcjonujące efekty w krótszym czasie.

Jacuzzi

Hydromasaż jest jednym z rodzajów terapii wodnych, które mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Terapia wodna może pomóc w leczeniu bólu mięśniowego i stawowego, poprawie krążenia krwi, redukcji stresu i napięcia mięśniowego oraz wzmocnieniu układu odpornościowego.

1665318804446.jpg
D12A1179.JPG

Wanna termalna

Kąpiele termalne solankowe, borowinowe lub ziołowe wyróżniają się temperaturą dochodzącą do 40 stopni Celsjusza oraz odpowiednim składem bogatym w mikroelementy służące pielęgnacji i regeneracji organizmu. Prawidłowe cykle kąpieli, z czasem na odpoczynek i nawodnienie, pozwalają rozluźnić i wzmocnić mięśnie, zmniejszyć odczucia stresu i bólu oraz usuwają toksyny z organizmu. Podczas takich seansów należy zachować rozsądek i ostrożność, by nadmiernie nie przegrzać ciała.

Zalecany cykl korzystania podczas pobytu w SPA

bottom of page