top of page

Zabiegi
dla Niej i dla Niego

Polecamy zabiegi na twarz i dłonie oraz kompleksowe na całe ciało

Absolutna Błogość

Poczuj się jak Królowa podczas całościowego zabiegu. Tylko od Ciebie zależy jaką kąpiel wybierzesz, a następnie my zajmiemy się szczegółowo Twoją twarzą i dłońmi, zapewniając gładkość i jędrność. Sauna na podczerwień umożliwia otwarcie porów celem lepszego wchłaniania mikroelementów przez skórę. Po kąpieli czeka na Ciebie głębokie oczyszczenie całego ciała peelingiem oraz masaż relaksacyjny.

czas trwania 240 minut

34.png

Aksamitna Skóra

Marzysz o gładkiej skórze na wiele dni?
Masaż relaksacyjny poprzedzony peelingiem całego ciała zapewni to czego potrzebujesz. Zadbaj o swoją skórę w atmosferze nastrojowej muzyki i aromatycznych kadzidełek.

czas trwania 90 minut

Błogość Twarzy i Dłoni

Podczas codziennych zadań skóra twarzy i dłoni jest najbardziej narażona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Subtelny algowy peeling wygładzi cerę, 
maska dostarczy skórze niezbędnych mikroelementów,
a delikatny masaż ujędrni i nada jej sprężystości.

czas trwania 90 minut

26.png
Grafiki na stronę (prostokąt) (5).png

Zmysłowa Carmen

Pobudź zmysły odmładzającą kąpielą winną z ekstraktem pozyskanym ze szczepu tempranillo, najważniejszej czerwonej odmianie winorośli z Hiszpanii. Zabieg przeciwdziała procesom starzenia, odżywia, nawilża, działa antystresowo i rewitalizująco. Ponadto oczyszcza skórę oraz przywraca równowagę składników mineralnych w organizmie. Sauna na podczerwień umożliwia otwarcie porów celem lepszego wchłaniania mikroelementów przez skórę. Po kąpieli czeka na Ciebie głębokie oczyszczenie całego ciała peelingiem oraz masaż relaksacyjny.

czas trwania 150 minut

Piękna Afrodyta

Wynurz się z piany w morskich algach laminaria digitata i daj swojemu ciału to, co dla niego najlepsze. Poznaj uroki kąpieli w algach dającej efekt jędrnej, odmłodzonej skóry, która dodatkowo poprawia krążenie krwi, relaksuje organizm, rozluźnia mięśnie, łagodzi ból, podrażnienia i poparzenia, a także działa antycellulitowo. Sauna na podczerwień umożliwia otwarcie porów celem lepszego wchłaniania mikroelementów przez skórę. Po kąpieli czeka na Ciebie głębokie oczyszczenie całego ciała peelingiem oraz masaż relaksacyjny.

czas trwania 150 minut

28.png
29.png

Uwodzicielska Kleopatra

Za jej panowania Egipt przeżywał okres rozkwitu, spokoju i dobrobytu, Kleopatra natomiast znana jest ze swej zjawiskowej urody, którą zawdzięczała właśnie kąpielom w mleku. Kąpiel dostarczy skórze cennych protein, witamin z grupy B, wapnia oraz innych składników mineralnych. Twoja skóra będzie nawilżona, wygładzona i elastyczna. Sauna na podczerwień umożliwia otwarcie porów celem lepszego wchłaniania mikroelementów przez skórę. Po kąpieli czeka na Ciebie głębokie oczyszczenie całego ciała peelingiem oraz masaż relaksacyjny.

czas trwania 150 minut

Powabna Iris

W mitologii greckiej Iris odgrywała istotną rolę w przyrodzie. Odpowiadała za zdrowe nawodnienie, tworzyła tęczę i dawała nadzieję na nadejście pięknej pogody. Kąpiel w owocowych pudrach działa antyoksydacyjnie i zapewnia pielęgnację skóry o każdej porze roku. Sauna na podczerwień umożliwia otwarcie porów celem lepszego wchłaniania mikroelementów przez skórę. Po kąpieli czeka na Ciebie głębokie oczyszczenie całego ciała peelingiem oraz masaż relaksacyjny.

czas trwania 150 minut

30.png

Witalna Borowina

Borowina znana jest ze swoich leczniczych właściwości. Wspomaga ona leczenie chorób reumatycznych, schorzeń układu kostnego, mięśniowego i stawowego. Regularne zabiegi borowinowe  przyspieszają także gojenie się stłuczeń, zwichnięć czy też złamań. Sauna na podczerwień umożliwia otwarcie porów celem lepszego wchłaniania mikroelementów przez skórę. Następnie na całe ciało nakładana jest maska borowinowa, która wchłania się pod ciepłym okryciem. Zwieńczeniem zabiegu jest masaż relaksacyjny.

czas trwania 150 minut

Piwny Rytuał

Zabieg przeprowadzany jest z użyciem kosmetyków renomowanej firmy Saela. Piwne kosmetyki mają piękny zapach, są hipoalergiczne i nie zawierają parabenów. Odmładzają, regenerują i intensywnie nawilżają. Kąpiel w solach piwnych relaksuje i likwiduje napięcie mięśniowe. Sauna na podczerwień umożliwia otwarcie porów celem lepszego wchłaniania mikroelementów przez skórę. Po kąpieli czeka na Ciebie głębokie oczyszczenie całego ciała peelingiem oraz masaż relaksacyjny.

czas trwania 150 minut

33.png
32.png

Konopne Wyciszenie

Seans wspaniale przywraca siły po ciężkim dniu, niesie za sobą wiele korzyści zdrowotnych, przywraca balans ducha i ciała. Kąpiel w solach konopnych relaksuje i likwiduje napięcie mięśniowe. Sauna na podczerwień umożliwia otwarcie porów celem lepszego wchłaniania mikroelementów przez skórę. Po kąpieli czeka na Ciebie głębokie oczyszczenie całego ciała peelingiem oraz masaż relaksacyjny.

czas trwania 150 minut

bottom of page